Välkommen till Spelens hus...
Spelens hus har delvis stängt pga renovering samt reparation efter vattenskada preliminärt fram till den 26/9

Kontakt

Besök Spelens hus, skicka ett mejl, umgås i våra sociala medier eller kontakta styrelsen.

Facebook
Facebook Grupp
Instagram
Discord
Twitch
Twitter

Besök oss

Hör av dig

Address:

Nobelvägen 145 A, 212 15 Malmö

Om du har några frågor angående Spelens hus som du inte fått svar på kan du kontakta oss genom formuläret nedanför. Vi svarar så fort vi kan!

    Ditt namn (obligatorisk)

    Din epost (obligatorisk)

    Ämne

    Ditt meddelande

    Styrelsen

    Spelens hus styrelse är framröstade på årsmötet. Styrelsen är de som sköter administration och utveckling av verksamheten och stöttar föreningarna i sin verksamhet.

    Vill du kontakta Spelens hus styrelse?
    styrelsen@spelenshus.se

    Styrelsen består för närvarande av:

    Samir Arabi-Eter

    Ordförande

    samir.arabi-eter@spelenshus.se

    Luis Suez Moore

    Vice ordförande

    luis.suez.moore@spelenshus.se

    Katya Skog

    Kassör

    katya.skog@spelenshus.se

    Orfeas Kalipolitis

    Sekreterare

    orfeas.kalipolitis@spelenshus.se

    Ace Kryger

    Ledamot

    ace.kryger@spelenshus.se

    Marcus Andreasson

    Ledamot

    marcus.andreasson@spelenshus.se

    Albin Winqvist

    Ledamot

    albin.winqvist@spelenshus.se

    Jonatan von Seth

    Ledamot

    jonatan.von.seth@spelenshus.se

    Henrik Roos

    Suppleant

    henrik.roos@spelenshus.se

    Pelle Flemark

    Suppleant

    pelle.flemark@spelenshus.se