Kontakt

En föreningsdriven mötesplats för spelintresserade i Malmö

Vi finns att nå på flera sätt, bland annat kan du…

Facebook
Facebook Grupp
Instagram
Discord
Twitch
Twitter

Besök oss

Hör av dig

Address:

Nobelvägen 145 A, 212 15 Malmö

Om du har några frågor angående Spelens hus som du inte fått svar på kan du kontakta oss genom formuläret nedanför. Vi svarar så fort vi kan!

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Styrelsen

Spelens hus styrelse är demokratiskt framröstade av medlemsföreningarnas representanter på årsmötet. Styrelsen är de som sköter administration och utveckling av verksamheten och de stöttar föreningarna i sin verksamhet.

Vill du kontakta Spelens hus styrelse?
Skicka då ett mail till: styrelsen@spelenshus.se

Styrelsen består för närvarande av:

Pelle Flemark

Ordförande

pelle.flemark@spelenshus.se

Samir Arabi-eter

Vice ordförande

samir.arabi-eter@spelenshus.se

Sakarias Nilsson

Kassör

sakarias.nilsson@spelenshus.se

Katya Skog

Vice kassör

katya.skog@spelenshus.se

Orfeas Kalipolitis

Sekreterare

orfeas.kalipolitis@spelenshus.se

Johan Karlsson

Ledamot

johan.karlsson@spelenshus.se

Albertina Sparrhult

Ledamot

albertina.sparrhult@spelenshus.se

Marcus Andreasson

Ledamot

marcus.andreasson@spelenshus.se

Jonatan von Seth

Ledamot

jonatan.von.seth@spelenshus.se

Albin Winqvist

Suppleant

albin.winqvist@spelenshus.se

Henrik Roos

Suppleant

henrik.roos@spelenshus.se

Jesper Lundh

Suppleant

jesper.lundh@spelenshus.se

Jesper Ronge Drangel

Suppleant

jesper.ronge-drangel@spelenshus.se

Melker Linderoth

Suppleant

melker.linderoth@spelenshus.se