Välkommen till Spelens hus...

Kontakt

Besök Spelens hus, skicka ett mejl, umgås i våra sociala medier eller kontakta styrelsen.

Facebook
Facebook Grupp
Instagram
Discord
Twitch
Twitter

Besök oss

Hör av dig

Address:

Nobelvägen 145 A, 212 15 Malmö

Styrelsen

Spelens hus styrelse är framröstade på årsmötet. Styrelsen är de som sköter administration och utveckling av verksamheten och stöttar föreningarna i sin verksamhet.

Vill du kontakta Spelens hus styrelse?
styrelsen@spelenshus.se

Styrelsen består för närvarande av:

Katya Skog

Ordförande

katya.skog@spelenshus.se

Stephen Rodriguez

Vice Ordförande

stephen.rodriguez@spelenshus.se

Fabian Ahlström

Sekreterare

fabian.ahlstrom@spelenshus.se

Lari Pitkäkangas

Kassör

lari.pitkakangas@spelenshus.se

Luis Suez Moore

Ledamot

luis.suez.moore@spelenshus.se

Marcus Andreasson

Ledamot

marcus.andreasson@spelenshus.se

Henrik Roos

Ledamot

henrik.roos@spelenshus.se

Albin W

Ledamot

albin.winqvist@spelenshus.se

Marielle Sterner

Suppleant

marielle.sterner@spelenshus.se

Pelle Flemark

Suppleant

pelle.flemark@spelenshus.se