Spelens hus öppnar (begränsat) 1 juni => mer info

Kontakt

Besök Spelens hus, skicka ett mejl, umgås i våra sociala medier eller kontakta styrelsen.

Facebook
Facebook Grupp
Instagram
Discord
Twitch
Twitter

Besök oss

Hör av dig

Address:

Nobelvägen 145 A, 212 15 Malmö

Om du har några frågor angående Spelens hus som du inte fått svar på kan du kontakta oss genom formuläret nedanför. Vi svarar så fort vi kan!

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Styrelsen

Spelens hus styrelse är framröstade på årsmötet. Styrelsen är de som sköter administration och utveckling av verksamheten och stöttar föreningarna i sin verksamhet.

Vill du kontakta Spelens hus styrelse?
styrelsen@spelenshus.se

Styrelsen består för närvarande av:

Pelle Flemark

Ordförande

pelle.flemark@spelenshus.se

Samir Arabi-eter

Vice ordförande

samir.arabi-eter@spelenshus.se

Sakarias Nilsson

Kassör

sakarias.nilsson@spelenshus.se

Katya Skog

Vice kassör

katya.skog@spelenshus.se

Orfeas Kalipolitis

Sekreterare

orfeas.kalipolitis@spelenshus.se

Johan Karlsson

Ledamot

johan.karlsson@spelenshus.se

Albertina Sparrhult

Ledamot

albertina.sparrhult@spelenshus.se

Marcus Andreasson

Ledamot

marcus.andreasson@spelenshus.se

Jonatan von Seth

Ledamot

jonatan.von.seth@spelenshus.se

Albin Winqvist

Suppleant

albin.winqvist@spelenshus.se

Henrik Roos

Suppleant

henrik.roos@spelenshus.se

Jesper Ronge Drangel

Suppleant

jesper.ronge-drangel@spelenshus.se

Jesper Lundh

Suppleant

jesper.lundh@spelenshus.se

Melker Linderoth

Suppleant

melker.linderoth@spelenshus.se